Adres

Mehmet Akif Mah.Cami Cad.Enbiya Sok.No:5/B Sultanbeyli / İstanbul

Telefon/Faks

+90 533 567 58 12
+90 533 567 58 12

Ürünler/Referanslar

Yeni Ürünler/Referanslar

Tablet Anakartı Hurdaları
Tablet Anakartı Hurdaları

Tablet Hurdaları

Tablet Bilgisayarlar son yıllarda hızla yaygınlaşan teknoloji harikalarıdır, neredeyse basit bir bilgisayar kadar performans sunabilen , kablosuz internet erişimi , 4.5g internet erişimi gibi ek özellikleri ile taşınabilir, dokunmatik ekranı ile ilgili uygulama türlerinde son derece fonksyonel olarak kullanılabilir , muhteşem ürünlerdir. Ayrıca son derece ekonomik fiyatlar ile satışa sunuluyor olmaları tabletlerin son derece yaygın biçimde tüketiciler tarafından tercih edilmesini sağlamaktadır.

Elektronik Kart Hurdaları
Elektronik Kart Hurdaları

Elektronik Kart Hurdaları

Elektronik Kart Hurdaları her çeşit dijital sistem kartlarının hurdalarıdır, kullanım dışı kalan her tür elektronik cihaz hurdası içerisinde bulunan elektronik veri işleme görevini üstlenen devre kartlarının tamamı Elektronik Kart Hurdaları olarak değerlendirilir ve elektronik kart hurdaları elektronik atıklardır, elektronik atık geri dönüşümü tesisleri tarafından satınalınarak geri kazanım yapılırlar, geri dönüşümü yapılan elektronik kartların üretimlerinde kullanılan ağır metaller, kıymetli madenler ve nadir elementlerin geri kazanımı hedeflenir ve bu sayede ekonomik değer kazanmaları sağlanır.

Cep Telefonu Anakart Hurdaları
Cep Telefonu Anakart Hurdaları

Cep Telefonu Hurdaları

Cep Telefonu Anakart Hurdaları arızalı olan cep telefonu anakartları ve kullanım dışı kalmış olan cep telefonu anakartlarıdır. Cep Telefonu Anakart Hurdaları çok yüksek değerli elektronik kart hurdaları sınıflandırmasına dahil olan elektronik atıklardır ve yüksek ekonomik değerleri sayesinde cep telefonu teknik servisleri için önemli bir ek gelir imkanı sağlayan değerli katı atıklardır

Cep Telefonu Pili Hurdaları
Cep Telefonu Pili Hurdaları

Cep Telefonu Pili Hurdaları

Cep Telefonu Pili Hurdaları kullanılmaz hale gelmiş olan cep telefonu pilleridir, tehlikeli atık sınıfında olan ve çevresel olumsuz etkileri çok yüksek olan cep telefonu batarya hurdaları geri kazanım ve bertaraf edilme yöntemleri ile çevreci biçimde geri kazanım yapılarak ekonomik değer sahibi olurlar.

Cep Telefonu Ekran Hurdaları
Cep Telefonu Ekran Hurdaları

Cep Telefonu Ekran Hurdaları

Cep Telefonu Ekran Hurdaları arıza veya yetersizlik sonucu kullanım dışı kalan cep telefonlarının ekranlarıdır, ayrıca darbe yada arıza sonucunda değişim yapılmış olan kırık yada bozuk cep telefonu ekranlartı da Cep Telefonu Ekran Hurdaları olarak değerlendirilmektedir.

Harddisk Hurdaları
Harddisk Hurdaları

Harddisk Hurdaları

Harddisk Hurdaları kullanılmaz hale gelen harddisk sürücülerdir ve elektronik atıklardır. Hurda harddiskler elektronik atık geri kazanımı şirketleri tarafından satınalınarak geri dönüşüm yapılarak ekonomik değer kazanırlar.