Adres

Mehmet Akif Mah.Cami Cad.Enbiya Sok.No:5/B Sultanbeyli / İstanbul

Telefon/Faks

+90 533 567 58 12
+90 533 567 58 12

Cep Telefonu Pili Hurdaları

Cep Telefonu Pili Hurdaları

Cep Telefonu Pili Hurdaları kullanılmaz hale gelmiş olan cep telefonu pilleridir, tehlikeli atık sınıfında olan ve çevresel olumsuz etkileri çok yüksek olan cep telefonu batarya hurdaları geri kazanım ve bertaraf edilme yöntemleri ile çevreci biçimde geri kazanım yapılarak ekonomik değer sahibi olurlar.

Cep Telefonu Pili Hurdaları kullanım dışı kalan cep telefonlarının üzerinden sökülen cep telefonu pili ve bataryalarıdır ayrıca ömrünü tamamlayarak yenilenen cep telefefonu pilleri de Cep Telefonu Pili Hurdaları olarak geri dönüşüme girdi olurlar.

Cep Telefonu Pili Hurdaları kullanılmaz hale gelmiş olan cep telefonu pilleridir, tehlikeli atık sınıfında olan ve çevresel olumsuz etkileri çok yüksek olan cep telefonu batarya hurdaları geri kazanım ve bertaraf edilme yöntemleri ile çevreci biçimde geri kazanım yapılarak ekonomik değer sahibi olurlar.

Cep Telefonu Pili Hurdaları kullanım dışı kalan cep telefonlarının üzerinden sökülen cep telefonu pili ve bataryalarıdır ayrıca ömrünü tamamlayarak yenilenen cep telefefonu pilleri de Cep Telefonu Pili Hurdaları olarak geri dönüşüme girdi olurlar.

“Cep Telefonu Pili Hurdaları” nın ekonomik değerleri düşüktür bunun sebebi içerdikleri elementlerin düşük üretim değerleri olmasıdır, çevre faydaları ve düşük de olsa ekonomik değerleri bulunduğunun bilincinde hareket edilerek hiçbir değeri bulunmayan katı atıklar olan cep telefonu pilleri nin geri dönüşüm değerleri bulunduğunun farkında olmak cep telefonu teknik servisleri için önemlidir.

Cep Telefonu Pili Hurdaları nı satarak memnun olacakları bir ek gelir elde etme fırsatını yakalamış olmanın yanı sıra çok büyük olumsuz çevre etkileri olan bu pil hurdalarının geri dönüşüme girmesi ile çevresel olumsuz etkilerinin de önüne geçilmiş olunacaktır.

Benzer Ürünler

  • Benzer ürün bulunamadı!